Overheid in Nederland

Zoekresultaten voor kuik

Pagina 1 van 1 (7 resultaten)

Mevr. Anne Kuik

2e kamer: Tweede KamerFunctie: Lid van de 2e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 19
In dienst sinds: maart 2017 (1 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder CDA-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Justitie en Veiligheid, Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Anne Kuik (CDA) 15.906 voorkeurstemmen. 

Dhr. Hein kuiken

Gemeente: HarlingenFunctie: WethouderPolitiek: Politiek leider PvdA
Lijsttrekker PvdA (2010, 2014, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 7 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Subsidies, Cultuur, Onderwijs, Wonen en Volkshuisvesting, Zorg / WMO (wet maatschappelijke ondersteuning)Toelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Wethouder Hein Kuiken (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening en gebiedsontwikkeling, Volkshuisvesting en Wonen, Zorg en welzijn, Ouderen- en Jongerenbeleid, Subsidies, Gebiedsteam, Onderwijs, Volksgezondheid, Cultuur en Cultureel Erfgoed.

Hein Kuiken is de 1e locoburgemeester.

Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Hein Kuiken (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Werk en inkomen, Onderwijs, Cultuur, Zorg en welzijn, Jeugd- en ouderenbeleid.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2016 is Hein Kuiken benoemd tot 2e Beste Jonge Bestuurder (<40 jaar) in Nederland 2016 (Binnenlands Bestuur).
 
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hein Kuiken (PvdA) 958 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2014Dhr. Hein Kuiken, Raadslid, PvdA, gemeente Harlingen

Dhr. Dirk Jan Kuiken

Waterschap: Wetterskip FryslānFunctie: Ab-lidPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: februari 2018 (9 maanden in dienst)

Mevr. Attje Kuiken

2e kamer: Tweede KamerFunctie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2016-)
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: januari 2007 (11 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Commissie voor de Werkwijze, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en Presidium.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Financiën, Infrastructuur en Milieu.

okt 2010 - april 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Rijksuitgaven, Strategisch Overleg Informatievoorziening, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu, Immigratie en Asiel en de Tijdelijke commissie Parlementair onderzoek Onderhoud en innovatie spoor.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Attje Kuiken (PvdA) 5.949 voorkeurstemmen. 

Van november 2015 tot december 2016 is Attje Kuiken vice-fractievoorzitter PvdA.
             
12 september 2012
Kamerlid Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.247 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.974 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 2797 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2010Mevr. Attje Kuiken, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer

Dhr. Henk van Kuik

Gemeente: BestFunctie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Dhr. Ruben van Kuik

Gemeente: PurmerendFunctie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Mevr. Angelique van Kuik

Gemeente: EindhovenFunctie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst sinds: augustus 2001 (17 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Angelique van Kuik is communicatieadviseur en pers woordvoerder bij de gemeente Eindhoven.