Overheid in Nederland

Zoekresultaten voor Sadet Karabulut

Pagina 1 van 1 (1 resultaat)

Mevr. Sadet Karabulut

2e kamer: Tweede KamerFunctie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: november 2006 (14 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, Buitenlandse Zaken, Defensie, Delegatie naar de NAVO-Assemblee, Delegatie naar de OVSE-Assemblee en Europese Zaken.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid' en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW)', Veiligheid en Justitie en 'Immigratie en Asiel'.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Sadet Karabulut (SP) 13.540 voorkeurstemmen. 
         
Vanaf september 2013 wordt kamerlid Sadet Karabulut drie maanden vervangen door Tjitske Siderius.

12 september 2012
Kamerlid Sadet Karabulut heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 10.572 voorkeurstemmen.

Sadet Karabulut heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 10.007 voorkeurstemmen.

Sadet Karabulut (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 17333 voorkeurstemmen.