Overheid in Nederland

Zoekresultaten voor Jasper van Dijk

Pagina 1 van 1 (1 resultaat)

Dhr. Jasper van Dijk

2e kamer: Tweede KamerFunctie: Lid van de 2e kamerPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 14
In dienst sinds: november 2006 (13 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Europese Zaken, Kunstcommissie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap' en 'Immigratie, Integratie en Asiel'.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder SP-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Buitenlandse Zaken, Defensie, Kunstcommissie, 'Onderwijs, Cultuur en Wetenschap' en 'Immigratie en Asiel'.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Jasper van Dijk (SP) 1,343 voorkeurstemmen. 
   
12 september 2012
Kamerlid Jasper van Dijk heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 1.506 voorkeurstemmen.

Jasper van Dijk heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 1.785 voorkeurstemmen.

Jasper van Dijk (SP) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1372 voorkeurstemmen.