Overheid in Nederland

Zoekresultaten voor Dion Graus

Pagina 1 van 1 (1 resultaat)

Dhr. Dion Graus

2e kamer: Tweede KamerFunctie: Lid van de 2e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 20
In dienst sinds: november 2006 (14 jaar, 6 dagen in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Economische Zaken en Klimaat, Financiën, Infrastructuur en Waterstaat, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Financiën, 'Sociale Zaken en Werkgelegenheid', 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie' en 'Infrastructuur en Milieu'.

Kabinet Rutte I (okt 2010 - apr 2012)
Commissies TK / woordvoerder PVV-fractie / portefeuille:
Financiën, Dierhouderij, 'Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (ELI)', Infrastructuur en Milieu.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Dion Graus (PVV) 3.725 voorkeurstemmen. 
 
12 september 2012
Kamerlid Dion Graus heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 2.387 voorkeurstemmen.

Dion Graus (PVV) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 1296 voorkeurstemmen.