Overheid in Nederland

Zoekresultaten voor Attje Kuiken

Pagina 1 van 1 (1 resultaat)

Mevr. Attje Kuiken

2e kamer: Tweede KamerFunctie: Lid van de 2e kamerPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2016-)
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: januari 2007 (13 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Kabinet Rutte-III (okt. 2017-)
Commissies Tweede Kamer / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Commissie voor de Werkwijze, Justitie en Veiligheid, Koninkrijksrelaties, Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit en Presidium.

Kabinet Rutte II (nov 2012 - mrt 2017)
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Financiën, Infrastructuur en Milieu.

okt 2010 - april 2012
Kabinet Rutte 1
Commissies TK / woordvoerder PvdA-fractie / portefeuille:
Binnenlandse Zaken, Rijksuitgaven, Strategisch Overleg Informatievoorziening, 'Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS)', Veiligheid en Justitie, Koninkrijksrelaties, Infrastructuur en Milieu, Immigratie en Asiel en de Tijdelijke commissie Parlementair onderzoek Onderhoud en innovatie spoor.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de Tweede Kamerverkiezingen in maart 2017 heeft Attje Kuiken (PvdA) 5.949 voorkeurstemmen. 

Van november 2015 tot december 2016 is Attje Kuiken vice-fractievoorzitter PvdA.
             
12 september 2012
Kamerlid Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen: 3.247 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2010 (9 juni): 2.974 voorkeurstemmen.

Attje Kuiken (PvdA) heeft bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2006 (22 november): 2797 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2010Mevr. Attje Kuiken, Lid van de 2e kamer, PvdA, Tweede Kamer