Overheid in Nederland

IPO-bestuur (Interprovinciaal Overleg) (Nederland)

Pagina 1 van 2 (14 resultaten)

Dhr. Cees Bijl

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: juni 2016Uit dienst vanaf: december 2021 (5 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Namens de provincie Drenthe (IPO).

Dhr. Ruud Burlet

Functie: BestuurslidPolitiek: Forum voor DemocratieIn dienst sinds: juni 2019 (2 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Namens Provincie Limburg.

Dhr. Peter Drenth

Functie: BestuurslidPolitiek: CDAIn dienst sinds: juni 2018 (3 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Namens provincie Gelderland.
Portefeuille Vitaal Platteland.

Dhr. Jop Fackeldey

Functie: BestuurslidPolitiek: PvdAIn dienst sinds: juni 2018 (3 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Portefeuille Energie.

Mevr. Fleur Gräper-Van Koolwijk

Functie: BestuurslidPolitiek: D66In dienst sinds: juni 2015 (6 jaar, 2 maanden in dienst)
Portefeuille: MobiliteitToelichting: Namens de provincie Groningen.

Dhr. Pieter Hilhorst

Functie: DirecteurIn dienst sinds: april 2021 (5 maanden in dienst)

Mevr. Sietske Poepjes

Functie: BestuurslidPolitiek: CDAIn dienst sinds: juni 2019 (2 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Namens provincie Friesland.

Dhr. Michel Schoemaker

Functie: Teamleider en programmamanagerIn dienst sinds: februari 2017 (4 jaar, 7 maanden in dienst)

Dhr. Jaap Smit

Functie: VoorzitterPolitiek: CDAIn dienst sinds: juni 2021 (3 maanden in dienst)

Dhr. Edward Stigter

Functie: BestuurslidPolitiek: GroenLinksIn dienst sinds: juni 2019 (2 jaar, 3 maanden in dienst)
Toelichting: Namens Provincie Noord-Holland.