Overheid in Nederland

Eerste Kamer (Nederland)

Pagina 1 van 9 (81 resultaten)

Mevr. Micky Adriaansens

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (4 dagen in dienst)

Dhr. Alfred Arbouw

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (4 dagen in dienst)

Dhr. Joop Atsma

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 7 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 26 juni 2017 is Joop Atsma ambassadeur van Dairy Valley.

Mevr. Martine Baay-Timmerman

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: 50PLUS
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2017 (2 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Martine Baaij-Timmerman was secretaris van 50PLUS.

Dhr. Joris Backer

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: juni 2011 (8 jaar, 10 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:

Woordvoerder D66-fractie Eerste Kamer / Portefeuille:
Economische Zaken, Landbouw en Innovatie (EL&I); Europese Samenwerkingsorganisaties (ESO); Financiën (FIN); Onderwijs, Cultuur en Wetenschapsbeleid (OCW); Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW); Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).


Dhr. Fred Bergman

Functie: GriffierIn dienst sinds: september 2011 (7 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.Werkzaamheden bij de Overheid:
Fred Bergman was eerder waarnemend plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer.

Dhr. Toine Beukering

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: FvD
Oppositie, aantal zetels: 12
In dienst sinds: juni 2019 (4 dagen in dienst)

Mevr. Ilse Bezaan

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: PVV
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: juni 2019 (4 dagen in dienst)

Mevr. Mirjam Bikker

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 7 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van september 2016 tot december 2016 wordt Mirjam Bikker tijdelijk als Kamerlid vervangen (vanwege zwangerschap).

Mevr. Annelien Bredenoord

Functie: Lid van de 1e kamerPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: juni 2015 (4 jaar, 7 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2018 tot januari 2019 wordt Annelien Bredenoord tijdelijk als Kamerlid vervangen (zwangerschapsverlof).